Kosztorysant - branża elektryczna

Firma specjalizująca się w budowie sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia zatrudni pracownika na stanowisko:

Kosztorysanta (branża elektryczna)

Miejsce pracy: Łomża

Stawka: od 4500 netto/msc dla osoby do przyuczenia - wzwyż, kwestia kwalifikacji.

Inwestycje: Budowa linii kablowych.

Zadania:

  • Sporządzanie kosztorysów, wycen oraz dokumentów przetargowych,
  • Analiza dokumentacji techniczno - ekonomicznej,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie - mile widziane osoby do przyuczenia,
  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, energetyczne),
  • Znajomość branży elektrycznej, energetycznej, budowlanej.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - od zaraz, na stałe,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 ,
  • Świadczenia urlopowe,
  • Karty sportowe,
  • Premie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 537 504 404 - Karolina lub wysłanie dokumentu CV drogą elektroniczna na adres kl@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? Napisz sms 'Łomża' - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Łomża, podlaskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 13 dni